NDN-Naruto Droga Ninja

Nowe forum o Naruto! Zapraszam!


#1 2010-03-27 12:59:39

Saichi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 13
Punktów :   

KP Saichi'ego

Imię: Saichi
Nazwisko: Namikaze
Klan: wolny wilk(nie mam klanu)
Wiek: 19 lat
Płeć: Mężczyzna
Wygląd: (Opisujemy jak najbardziej szczegółowo nasz wygląd)
Wioska: Kiedyś Konoha-Gakure, teraz jestem Sanninem i mieszkam gdzie chcę
Ranga: Sannin
Jutsu:
Ninjutsu-all
Jutsu Katon-all
Jutsu Doton-większość
Jutsu Raiton-większość
Jutsu Fuuton-all
Senjutsu-all
Iryojutsu-postawowe
Fuuinjutsu(pieczętowanie)-all
Znany element:
Katon(ogien)
Doton(ziemia)
Raiton(piorun)
Futton (wiatr)
Informacje ogólne:
-charakter-Saichi jest ninja, który żyje swoimi zasadami. Jest wymagający, pokazuje wszystkim, że liczy się tylko ciężka praca, a nie kłamstwa. Woli iść trudniejszą drogą niż prostszą.
-historia-głównie to jest napisana w fabule, ale jak chcesz Naruto:
Gdy urodził się Saichi, jego matka zmarła przy porodzie. Jego ojciec Hokage wiedział, że to nie jego wina i starał się u tłumaczyć, że mama odeszła w "daleką podróż". Chłopiec okazywał talenty bojowe i strategiczne dlatego szybko został genninem. Zaledwie rok po tym wydarzeniu mianowano go na Chuunina, potem na Dowódcę ANBU. Walczył cięgle  sprawiedliwość. Opanowywał każdą technikę jaką umiał jego ojciec więc tata postanowił nauczyć swojego syna Senjutsu. Gdy chłopak opanował 2 lvl senjutsu ojciec stwierdził, że niczego go już nie nauczy. Mianowano go Hokage w wieku 16 alt więc chłopak był w pewnym szoku. Starał się, aby Konoha-Gakure była silna i za jego czasów było tam więcej silnych ninja niż w całej historii wioski. Kage z wszystkich wiosek oraz i ich doradcy zgromadzili się, aby rozważyć propozycję Uzumakiego Naruto:
-Może mój syn zostanie Sanninem?-pytał się-Jiraya i Tsunade zginęli podczas wojny. Potrzebny nam nowy Sannin!
Po wielu miesiącach kłótni Kage postanowili, że Saichi zostanie Sanninem. Wtedy chłopak odszedł na daleką górę razem z ojcem i ram ćwiczyli tam Senjutsu. Po roku Saichi wrócił do wioski w celach dyplomatycznych. Dowiedział się, że następny Kage-Naruto Uchiha uciekł i postanowił odbudować Akatsuki. Sannin myślał nad tym co ma zrobić i uznał, że powinien krążyć po wioskach i udzielać im dobrych rad. Postanowił też odnaleźć ojca i Sasuke, którzy pomogliby mu w walce z Akatsuki.
(może być?)

Ukończone misje:
Ranga D:
Ranga C:
Ranga B:
Ranga A:
Ranga S:

Specjalizacje:
Wybieramy jedną(jestem Sanninem więc) :
Ninjutsu - wszystkie pozostałe rodzaje technik
Senjutsu - techniki typu Sage Mode, tylko dla zaawansowanych
Fuuinjutsu-pieczętowanie itp

Własne techniki:
-


Ekwipunek
Na start otrzymujemy  5 kunai i 5 shurikenów (małych).

Offline

 

#2 2010-03-27 13:32:34

Naruto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 18
Punktów :   

Re: KP Saichi'ego

Potwierdzam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-devil.pun.pl www.narutogameplay.pun.pl www.klanbloodkillers.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl www.mlodziaktywisci.pun.pl